Ekonomi

Burgan Yatırım’dan dış pazarlara erişim

Burgan Yatırım, butik hizmet anlayışı ve sermaye piyasalarında uzun yıllara dayanan tecrübesiyle ürün çeşitliliğini artırmaya devam ediyor.

Son olarak Burgan Trade platformları üzerinden Türkiye’deki yatırımcılara ABD ve Avrupa Borsaları ile dış piyasalara erişim imkanı sunan Burgan Yatırım, müşterilerine 19 farklı borsada işlem gören hisse senetleri ve borsa yatırım fonları (ETF) hakkında ücretsiz veri sunacak.

19 farklı borsada işlem yapılacak

Burgan Yatırım’ın kurulduğu günden bu yana müşterilerinin ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda kaliteli hizmet ve farklı ürünler sunmak için çalıştıklarının altını çizen Burgan Yatırım Genel Müdürü Serhan Taylan, “Müşterilerimizin ABD’ye erişimini başlattık. ve Avrupa borsaları. Böylece müşterilerimizin Burgan Trade taşınabilir üzerinden uluslararası hisse senedi ve borsa yatırım fonlarında işlem yaparak dış pazarlara ulaşmalarını sağlayacağız.

Burgan Yatırım müşterileri, Burgan Trade üzerinden Apple, Facebook, Tesla gibi şirketlerin hisse senetlerini, yabancı hisse senetlerini, ETF gibi borsa yatırım fonlarını ve dış piyasalardaki bonoları hızlı bir şekilde satın alabilecek. Önümüzdeki dönemde de yeni iş ve hizmetler ve yeni şubelerle müşterilerimizi buluşturmaya devam edeceğiz.”

kahta-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu